header photo

Almark

Usługi remontowo - stolarskie

Meble

Meble Ciechanów

Almark z Ciechanowa wykonuje solidne i trwałe meble na lata.


To firma remontowo-stolarska, jednak częścią naszej działalności są również w pełni dostosowane do preferencji klientów meble. Do naszych specjalności należą wszelkiego typu szafy wnękowe, meble kuchenne.

W Firmie Almark Ciechanów możecie liczyć Państwo na kompleksową obsługę, jeśli interesują Państwa solidne i funkcjonalne meble, których unikalny wygląd jest gwarancją Państwa 100% satysfakcji zakupu.

Nasze meble kuchenne oraz szafy wnękowe są indywidualnie dopasowanie do potrzeb każdego z Klientów, tak aby unikalny design, wraz z najwyższymi standardami estetyki i używalności, dawały gwarancję na lata. Jesteśmy w stanie wykonać meble do każdej kuchni, zarówno tej  najmniejszej, jak i nieco większej, tak aby wykorzystać całą dostępną przestrzeń i zachować jej funkcjonalność.

Meble z Ciechanowa na wymiar to zastosowanie najwyższej jakości materiałów. Stosujemy tylko najwyższej jakości materiały – fronty drewniane, lakierowane, fornirowane, MDF, szklane, z płyty laminowanej, które dostępne są w pełnej palecie kolorów, wzorów i frezów.

W naszej ofercie znajdują się między innymi kuchnie białe, na wysoki połysk, z litego drewna, klasyczne, kolorowe oraz mieszane.

Meble wykonane przez naszą firmę z Ciechanowa posłużą Państwu przez wiele lat.
Almark to firma remontowo-stolarska, jednak częścią naszej działalności są również w pełni dostosowane do preferencji klientów meble. 

Meble
wykonane przez naszą firmę posłużą Państwu przez wiele lat.